Pokyny k závodu

Created with Sketch.

Pokyny k závodu

Závod Mizuno Černá hora SkyRace & SkyRun se běží již tuto sobotu! Zároveň se jedná o MČR ve SkyMarathonu. Prosíme vás o pečlivé přečtení pokynů před závodem.

Základní info naleznete na webu závodu: http://cernahora-skyrace.cz/info/pravidla/

 

Upozornění:

Současně s naším závodem probíhá Krkonošská 70 MTB – závod hlídek na horských kolech. Abychom omezili kolize s těmito závodníky, provedli jsme následující změnu: Start závodu (hromadný pro obě tratě) bude o 5 minut uspíšen, odstartujeme tedy už v 9:55.

Dále vás prosíme o maximální ostražitost na trati a dodržování běhu po kraji komunikací. Případné drobné změny trasy upřesníme rozhlasem před startem závodu (předpokládáme např. seběh do Černého Dolu po sjezdovce mimo trať kol).

Trasa:

Mapa zde: http://cernahora-skyrace.cz/trasa/mapy/ Přesné umístění občerstvovacích stanic bude upřesněno rozhlasem před startem závodu. Držte se „našeho“ značení trati – tedy bílých plastových fáborků „LEKI“, případně šipek z mouky na zemi. Každý je ale zodpovědný za správné proběhnutí trasy sám, proto si trať předem dobře nastudujte. Závodníci SkyRace navíc obdrží mapu trasy ve startovním balíčku (na voděodolném papíře).

Registrace:

  • na registraci nahlaste své jméno, obdržíte startovní balíček a objednané tričko
  • on-line registrace končí dnes (středa)
  • veškeré změny nám nahlaste nejpozději během čtvrtka
  • později už budeme připravovat závod a budeme reagovat jen omezeně
  • bude k dispozici pár volných míst pro dohlášení na místě

Z epidemiologických důvodů vás prosíme, abyste se moc nezdržovali v uzavřených místnostech (prezentace, restaurace, šatny). Pro uschování věcí využijte svá vozidla, případně můžete využít úschovnu (lístek na čísle, gumička v úschovně).

Ještě upozorňujeme, že povinnou výbavou je nabitý a funkční mobilní telefon. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nedostavíte do cíle, musíte nám dát vědět. Veškeré náklady s marným zásahem Horské služby budou zpětně vymáhány.

Po vyhlášení závodu a předání medailí v MČR proběhne tombola o hodnotné ceny a především o voucher na boty Mizuno dle vlastního výběru.